Nagroda Ministra Infrastruktury dla MGGP

Mamy przyjemność poinformować, że podczas Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA 2011, które odbyły się w dniach 15-17 listopad w Warszawie MGGP S.A. zdobyła nagrodę Grand Prix Ministra Infrastruktury w kategorii inwestycje infrastrukturalne za produkt KOMPLEKSOWE USŁUGI INŻYNIERSKIE DLA INWESTYCJI DROGOWYCH.
Nagrodę tę odbieramy jako docenienie naszej wieloletniej pracy i konsekwencji w rozszerzaniu oferty MGGP S.A. Kompleksowe usługi inżynierskie dla inwestycji drogowych, na które składają się analizy środowiskowe, geodezyjne prace przedprojektowe, projekty infrastruktury drogowej, geodezyjna obsługa budowy drogi i zarządzanie kontraktem pozwalają dzisiaj MGGP uczestniczyć w wielu ważnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych na poszczególnych etapach ich realizacji: od przygotowania do budowy.
Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej są jedną z najważniejszych i najwszechstronniejszych imprez w Polsce poświęconych tej tematyce. Stanowią płaszczyznę dialogu i współpracy pomiędzy różnymi środowiskami zainteresowanymi rozwojem infrastruktury w naszym kraju. To także wyjątkowe miejsce spotkań z przedstawicielami sektora publicznego - zarządcami dróg wszystkich poziomów, administracji rządowej i samorządów.
Na Targach swoją ofertę zaprezentowało 117 wystawców z: Polski, Czech, Hiszpanii, Litwy, Niemiec, Portugalii, Rosji, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.