MGGP wyróżnione na Targach INFRASTRUKTURA 2012

Podczas X Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem INFRASTRUKTURA 2012 w Warszawie Grupa MGGP otrzymała wyróżnienie za najlepszy produkt Targów INFRASTRUKTURA 2012 za zdjęcia lotnicze i produkty geoinformacyjne w inwestycjach infrastrukturalnych.

Spółki należące do Grupy MGGP zaprezentowały podczas tegorocznych Targów swoją ofertę w zakresie kompleksowych usług inżynierskich dla inwestycji infrastruktury drogowej i kolejowej. Na stoisku możliwe było zapoznanie się z pełnym zakresem działalności Grupy MGGP, oferowanymi produktami, technologiami i możliwościami ich wykorzystania. Podczas Targów odwiedzający mogli również obejrzeć wystawę przedstawiającą polskie inwestycje infrastrukturalne na zdjęciach lotniczych MGGP Aero.
Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem są jedną z najważniejszych i najwszechstronniejszych imprez w Polsce poświęconych tej tematyce. Stanowią płaszczyznę dialogu i współpracy pomiędzy różnymi środowiskami zainteresowanymi rozwojem infrastruktury w naszym kraju. To także wyjątkowe miejsce spotkań z przedstawicielami sektora publicznego – zarządcami dróg dla wszystkich poziomów, administracji rządowej i samorządów. Na Targach swoją ofertę zaprezentowało blisko 100 wystawców.